شناسه : 2433
امروز شنبه 1395/05/23 - 14:23
نویسنده : kurdistan-admin
مدیر توزیع برق شهرستان سنندج خبر داد:

لامپ‌های پرمصرف از بازار سنندج جمع‌آوری می شوند

مدیر توزیع برق شهرستان سنندج اظهار داشت: لامپ‌های پرمصرف از بازار و معابر سنندج جمع‌آوری می‌شود و در این خصوص در یک ماه اخیر به 400 مشترک تجاری اخطار داده شده است.

به گزارش خبرنگار بسیج اصناف کردستان، رسول ملکی با اعلام این خبر ابراز داشت: در یک ماه اخیر به 400 مشترک تجاری اخطار اصلاح و جمع‌آوری لامپ پرمصرف داده شد و بیش از 30 هزار وات لامپ غیراستاندارد از نوع خیاری و گازی در این شهر جمع‌آوری گردید.

وی افزود: اکیپ‌های سیار مدیریت مصرف در محدوده شهر سنندج با هدف ترویج فرهنگ مدیریت مصرف و جمع‌آوری لامپ‌های پرمصرف و غیراستاندارد در بین مشترکین تجاری حضور پیدا می‌کنند.

ملکی اظهار کرد: در راستای بهینه‌سازی و تاکید بر استفاده صحیح از مصرف انرژی، نیروهای بخش عملیاتی مدیریت مصرف ضمن بازدید از اصناف و واحدهای تجاری معابر و بازارهای اصلی سنندج نسبت به صدور اخطار و جمع‌آوری لامپ‌های پرمصرف وغیر‌استاندارد اقدام کردند.

مدیر توزیع برق شهرستان سنندج هدف از اجرای این طرح را ارتقای فرهنگ صحیح مصرف انرژی در میان مشترکین تجاری عنوان کرد و افزود: امیدواریم با ارائه راهکارهای مناسب و با همت نیروهای بخش مدیریت مصرف وهمراهی و همگامی کسبه و بازاریان، فرهنگ مدیریت مصرف را در جامعه نهادینه کنیم.

انتهای پیام/

برچسب ها
دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)