شناسه : 2509
امروز پنجشنبه 1395/06/04 - 13:28
نویسنده : kurdistan-admin
معاون امور تجارت سازمان صنعت کردستان:

بدون توجه به تولید داخلی توسعه میسر نخواهد بود

معاون امور تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: بدون توجه به مقوله تولید داخلی و کالای ایرانی توسعه میسر نخواهد بود.

به گزارش خبرنگار بسیج اصناف کردستان، محمدبختیار خلیقی پیش‌ازظهر امروز در مراسم سالروز بسیج اصناف و یادواره شهدای اصناف استان کردستان که در سالن همایش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزار شد، اظهار داشت: باتوجه به اینکه امسال به عنوان سال اقتصاد مقاومتی نامگذاری شده و باتوجه به فرمایشات رهبری در خصوص اصناف، این قشر در تمام زمینه‌ها همواره پشتیبان نظام و انقلاب بوده‌اند.

 

وی افزود: اصناف در دوران دفاع مقدس با رزمندگان اسلام همکاری جانانه داشتند و اکنون نیز چون در شرایط پسا برجام قرار داریم وظیفه اصناف در حوزه اقتصادی ویژه‌تر شده است.

 

خلیقی ابراز داشت: اصناف و بازاریان در عرصه تولید داخلی و حمایت از کالای ایرانی مسؤولیت مهمی بر عهده دارند و باید فعالیت‌های خود را به اهمیت بر تولید داخلی متکی کنند.

 

معاون امور تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارات استان کردستان تصریح کرد: اصناف، سربازان اقتصادی جامعه هستند و باید به مقوله اقتصاد و کمک به افزایش سطح معیشت مردم توجه ویژه داشته باشند.

 

وی خاطرنشان کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان در زمینه فرش، اصناف، تجارت داخلی و خارجی کارهای خوبی انجام داده و امیدواریم در این مسیر به سرمنزل مقصد که افزایش تولیدات صادرات محور است دست پیدا کند.

 

خلیقی افزود: اصناف و بازاریان ما باید تمام تلاش خود را بکار گیرند تا تولید داخل رونق بیشتری پیدا کند چون در واقع بدون توجه به تولید داخلی توسعه میسر نخواهد بود.

 

در این مراسم از تعدادی از خانواده های معظم شهدا و بسیجیان برتر اصناف کردستان تجلیل شد.

 

انتهای پیام/

برچسب ها
دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)