شناسه : 2510
امروز پنجشنبه 1395/06/04 - 13:31
نویسنده : kurdistan-admin
جانشین فرمانده سپاه کردستان در امر بسیج:

اصناف سربازان خط مقدم تولید و اقتصاد هستند/ عدم باورمندی مسؤولان به خط امام و ولایت یک چالش جدی برای نظام است

جانشین فرمانده سپاه کردستان در امر بسیج با بیان اینکه اصناف سربازان خط مقدم تولید هستند، عنوان کرد: اصناف و بازاریان که با مردم سروکار دارند باید گوش به فرمان رهبری و مسؤولان نظام باشند تا بتوانند جنگ اقتصادی دشمن را خنثی کنند.

به گزارش خبرنگار بسیج اصناف کردستان، رمضان بهزادی پیش‌ازظهر امروز در مراسم سالروز بسیج اصناف و یادواره شهدای اصناف استان کردستان که در سالن همایشات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزار شد، اظهار داشت: اصناف و بازاریان سربازان خط مقدم عرصه اقتصادی جامعه هستند و انشاالله دولت بتواند در جهت تحقق خواسته‌های این قشر بزرگ گام بردارد.

 

وی افزود: تمامی این یادواره‌ها و جلساتی که بسیج برگزار می‌کند اهداف و فلسفه‌ای دارد که یکی از این اهداف تربیت و آموزش نیروی انسانی در طراز نظام اسلامی که حاصل خون هزارن شهید است، می‌باشد.

 

بهزادی با بیان اینکه امنیت کنونی جامعه مرهون فداکاری‌ها و رشادت‌های دلیرانه رزمندگان اسلام بوده و بی‌انصافی است در حق این نظام جفا شود، ابراز داشت: امروز با وجود اینکه سالها از جنگ تحمیلی می‌گذرد اما هنوز پدران، مادران و فرزندانی منتظر بازگشت عزیزان خود هستند.

 

جانشین فرمانده سپاه کردستان در امر بسیج در ادامه عنوان کرد: انقلاب ما یک انقلاب دینی است و رفتارهایی که در این نظام صورت می‌گیرد باید بر اساس ارزش‌های دینی باشد چرا که ما اکنون در این نظام تنفس می‌کنیم و از برکات آن بهره‌مند هستیم.

 

بهزادی بیان کرد: این نظام نیرویی می‌خواهد که زمینه تمدن اسلامی را فراهم کند چرا که کارشناسان سیاسی معتقدند در آینده تنها دو تمدن مادی و اسلامی وجود خواهد داشت و ایران را رهبر تمدن اسلامی می‌دانند.

 

وی افزود: این تمدن اسلامی که می‌خواهد جهان را نجات دهد و مستضعفان و مظلومان را از زیر یوغ سلطه استکبار بیرون بکشد نیروی کارآمد، مجاهد و انقلابی نیاز دارد.

 

جانشین فرمانده سپاه کردستان در امر بسیج اظهار داشت: ما به عنوان سربازان نظام و ولایت که هم دین داریم و همه شور انقلابی، باید همیشه در صحنه حضور داشته باشیم و قشر زحمتکش اصناف نیز که چرخ اقتصادی نظام را می‌چرخانند باید در جنگ اقتصادی که دشمن علیه ما شروع کرده به بهترین شکل ممکن حضور داشته باشند.

 

وی عنوان کرد: دشمن برای اینکه نیروی انسانی در طراز انقلاب که هدف نظام اسلامی است تربیت نشود همیشه در صدد ایجاد توطئه است تا نظام اسلامی را با چالش مواجه کند.

 

بهزادی با بیان اینکه این گونه اقدامات خرابکارانه دشمن از گذشته وجود داشته اکنون نیز وجود دارد و در آینده هم وجود خواهد داشت، گفت: دشمنی استکبار و نظام سرمایه‌داری با نظام اسلامی یکی از چالش‌های نظام ایران است چرا که یک روز دشمن جنگ تحمیلی را علیه ما راه انداخت، یک روز گروهک‌های مختلف را در برخی نقاط کشور به وجود آورد و امروز نیز دشمنی‌های خود علیه ایران را در قالب جنگ اقتصادی پیگیری می‌کند.

 

جانشین فرمانده سپاه کردستان در امر بسیج با بیان اینکه اصناف سربازان خط مقدم تولید هستند، عنوان کرد: اصناف و بازاریان که با مردم سروکار دارند باید گوش به فرمان رهبری و مسؤولان نظام باشند تا بتوانند جنگ اقتصادی دشمن را خنثی کنند و امسال هم در این رابطه مقام معظم رهبری شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل را برای مقابله با این جنگ مطرح کردند.

 

وی با اشاره به چالش‌های دیگری که نظام اسلامی را تهدید می‌کند، افزود: یکی دیگر از این چالش‌ها عدم باورمندی مسؤولان نظام به خط امام و رهبری است. مسؤولان کشورهای خارجی در دیدار با رهبر انقلاب فرمایشات ایشان را به عنوان راهکار برون‌رفت از مشکلات کشور خود بکار می‌گیرند اما مسؤولان نظام ما این فرمایشات را در حد شعار آویزه گوش می‌کنند و به آن عمل ندارند.

 

بهزادی ابراز داشت: سومین چالشی که نظام ایران را تهدید می‌کند انحراف از خط انقلاب و جهاد و فاصله گرفتن از خانواده‌های شهدا، ارزش‌ها، خانواده‌های آزادگان و جانبازان که برای نظام جانفشانی کردند، است.

 

جانشین فرمانده سپاه کردستان در امر بسیج گفت: متأسفانه امروز با فاصله گرفتن از خانواده‌های شهدا ایثار و فداکاری‌های شهدا کمرنگ می‌شود.

 

بهزادی تصریح کرد: چهارمین چالشی که نظام اسلامی را تهدید می‌کند سوء استفاده‌های دشمنان داخلی و خارجی از نظام است و باید متوجه باشیم وفتی خارجی‌ها به این نتیجه برسند که از ارزش‌ها فاصله گرفته‌ایم و در مقابل دشمنان کرنش و نرمش نشان‌ می‌دهیم جرأت جسارت به خود خواهند داد.

 

وی فتنه 88 را نمونه بارز سوء استفاده دشمن عنوان کرد و گفت: دشمن با راه انداختن چنین غائله‌هایی همه ارزش‌ها و سرمایه‌های نظام را درگیر می‌کنند.

 

جانشین فرمانده سپاه کردستان در امر بسیج گفت: البته جامعه ما با مشکلاتی هم مواجه است و کسی منکر آن نیست و امیدورایم دولتمردان در جهت رفع این مشکلات تلاش کنند.

 

انتهای پیام/

برچسب ها
دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)