شناسه : 2544
امروز سه شنبه 1395/06/09 - 09:57
نویسنده : kurdistan-admin
رؤسای بسیج اصناف و سازمان صنعت کردستان با خانواده‌های شهدا د

رئیس بسیج اصناف کردستان: اگر ایثار شهدا نبود انقلاب حفظ نمی‌شد

رئیس سازمان بسیج اصناف کردستان در دیدار با خانواده‌های شهدای اصناف کردستان گفت: اگر ایثار و فداکاری‌های شهدا نبود انقلاب حفظ نمی‌شد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج اصناف کردستان، مسؤول سازمان بسیج اصناف و بازاریان کردستان به همراه رئیس سازمان صنعت‌معدن و تجارت و نایب رئیس اتاق اصناف مرکز کردستان  شامگاه دوشنبه با حضور در منزل شهیدان حبیب‌الله صادقی و عباس هفت سوار با خانواده این شهیدان والامقام دفاع مقدس دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

بهمن الفتی رئیس سازمان بسیج اصناف کردستان در این دیدارها با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، گفت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی‌پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

 

وی تصریح کرد: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.

 

 این مسؤول افزود: امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان عزیزمان باشیم.

 

الفتی به هدف والا و پر ارزش شهدا از ايثار و مجاهدت در راه خدا اشاره كرد و اظهار داشت: اعتلای ارزش‌های بلند اسلامی و پاسداری از ميراث گرانبهای انقلاب آرمان شهدا بود.

 

محمد دره‌وزمی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارات استان کردستان نیز در این دیدارها با تأکید بر حفظ ارزش‌های ایثار و شهادت در جامعه اسلامی گفت: خانواده‌های شهدا و جانبازان که یادگاران دفاع مقدس هستند باید پاس داشته شود.

 

وی عنوان کرد: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید سنت دید و بازدید از منازل خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

 

دره‌وزمی افزود: مديران دستگاه‌های اجرايی برای تلاش بيشتر در راه خدمتگزاری برای مردم، نيازمند دعای خانواده شهدا هستند و با حضور در کنار اين بزرگواران، انرژی و روحيه برای کار بيشتر می‌گيرند.

 

انتهای پیام/

برچسب ها
دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)