شناسه : 4356
امروز چهارشنبه 1396/04/07 - 09:26
نویسنده : kurdistan-admin

بازرسی هادر کردستان از ابتدای ماه رمضان تا کنون از مرز 8 هزار مورد گذشت

از 6 خرداد لغایت 2 تیر ماه سال جاری در مجموع 8 هزارو291 مورد بازرسی در سطح استان صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگار بسیج اصناف کردستان، سرپرست اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: از 6 خرداد لغایت2 تیر ماه سال جاری در مجموع 8 هزارو 291 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است

فرزاد سردارزاده با بیان کشف 336 مورد تخلف در این بازرسی هاخاطر نشان ساخت، در این رابطه291 فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت میباشد که در این پرونده ها در مجموع یک میلیارد و523 میلیون و 517 هزار و500ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است .

سرپرست اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 375 مورد گزارش مردمی دریافت ودر رسیدگی به آنها 128 مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

سردارزاده در پایان یادآور شد: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستانها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نموده و موارد تخلف را گزارش نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)