شناسه : 4379
امروز یکشنبه 1396/04/11 - 11:34
نویسنده : kurdistan-admin

نظارت دقیق شهروندان، کمترین نوسانات را متوجه بازار کردستان کرده است

از 3تیر لغایت 9 تیر ماه سال جاری از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های تابعه بالغ بر 54 مورد گزارش مردمی دریافت شد که در رسیدگی به آنها 18 مورد تخلف احراز گردید.

به گزارش پاگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج اصناف و بازاریان  کردستان، سرپرست اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: از 3 تیرلغایت9تیرماه سال جاری در مجموع 2 هزارو 62 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است

فرزاد سردارزاده با بیان کشف 45 مورد تخلف در این بازرسی هاخاطر نشان ساخت، در این رابطه32 فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت میباشد که در این پرونده ها در مجموع 43 میلیون و 835 هزار ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است .

سرپرست اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 54 مورد گزارش مردمی دریافت ودر رسیدگی به آنها 18 مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

سردارزاده در پایان یادآور شد: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستانها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نموده و موارد تخلف را گزارش نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)