شناسه : 4503
امروز یکشنبه 1396/04/25 - 10:18
نویسنده : kurdistan-admin

بازرسی از واحدهای صنفی در کردستان از مرز 2 هزار مورد گذشت

از10تیر لغایت 16 تیر ماه سال جاری در مجموع 2 هزارو181 مورد بازرسی در سطح استان صورت گرفته است.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج اصناف و بازاریان کردستان، سرپرست اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: از 10 تیرلغایت16تیرماه سال جاری در مجموع 2 هزارو 181 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است

فرزاد سردارزاده با بیان کشف 78 مورد تخلف در این بازرسی هاخاطر نشان ساخت، در این رابطه64 فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت میباشد که در این پرونده ها در مجموع 191 میلیون و 347 هزارو200 ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است .

سرپرست اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 103 مورد گزارش مردمی دریافت ودر رسیدگی به آنها 29 مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

سردارزاده در پایان یادآور شد: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستانها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نموده و موارد تخلف را گزارش نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)