شناسه : 4737
امروز دوشنبه 1396/05/30 - 10:58
نویسنده : kurdistan-admin

2 هزارو 143 مورد بازرسی از واحدهای صنفی کردستان صورت گرفت

از21مرداد لغایت 27مرداد ماه سال جاری در مجموع 2 هزارو143 مورد بازرسی در سطح استان صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج اصناف و بازاریان کردستان، رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: از 21 مردادلغایت27مردادماه سال جاری در مجموع 2 هزارو 143 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است

فرزاد سردارزاده با بیان کشف 65مورد تخلف در این بازرسی هاخاطر نشان ساخت، در این رابطه50 فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت میباشد که در این پرونده ها در مجموع 735 میلیون و 237 هزارریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است .

رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 91 مورد گزارش مردمی دریافت ودر رسیدگی به آنها 29 مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

سردارزاده در پایان یادآور شد: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستانها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نموده و موارد تخلف را گزارش نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)